Beépített szekrény,
tolóajtós gardróbszekrény, egyedi konyhabútor, térelválasztó tolóajtó,
acél és alumínium tolóajtó vasalat rendszerek.

06-70/317-24-68
06-1-331-19-54

Tervező/értékesítő kollégát keresünk!

Törökbálinti bemutatótermünkbe gyakorlattal rendelkező bútortervező kollégát keresünk.

Főbb feladatok:

Árajánlat kérések alapján egyedi bútorok tervezése megrajzolása és kiszámolása.

Árajánlatok, rajzok készítése.

Szerződések, megrendelések készítése.

Ügyfelekkel való kapcsolat tartás.

Elvárások:

Bútor iparban és értékesítésben eltöltött több éves tapasztalat, anyagismeret.

Műszaki rajz tudás, térlátás.

Önálló, aktív és megbízható munkavégzés, vevőorientált gondolkodásmód, jó kommunikációs készség.

Felhasználó szintű számítógépes ismeret és használat. (Word, Excel)

Előnyök:

Autocad rajzprogram ismerete és használata.

Angol vagy német nyelvtudás.

Amit kínálunk:

Értékesítési jutalék.

Segtőkész fiatalos csapat.

Munkavégzés helye: Törökbálint, Max City

Kérjük fényképes szakmai önéletrajzát, fizetési igény megjelöléssel küldje el az max@agf.hu e-mail címre!

AGF Bútor Kft.

Asztali nézet